Mutluhan 1985 yılında Fenerbahçe'de Türkiye'nin ilk Honda bayisi olarak kurulmuş olup, bu ünvanını 1990 yılına kadar tek başına taşımıştır.

Mutluhan Otomotiv, 2000 yılında, Maltepe E-5 üzerinde 4600 m2 kapalı alana sahip Türkiye’ nin en büyük Honda plazasını hizmete sokmuştur.. Otomobil,motorsiklet,aksesur ,satış, servis,yedek parça,kaporta-boya, operasyonel kiralama, ikinci el ve sigortacılık hizmetlerinin hepsini tek bir noktadan sağlayan bu görkemli plaza ile, sadece Türkiye’ nin değil, Avrupa’ nın da en büyük Honda satış ve servis kuruluşu olduğunu kanıtlamıştır.

Mutluhan Otomotiv, 2003 yılında, Honda nın resmi aksesuar ve modifiye markası olan , dünyada sadece 4 ülkede distiribütörlüğü bulunan Mugen ile distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Firmamız almış olduğu ISO :9001 , ISO:140001 kalite belgeleri ve personelimizin elde ettiği başarı sertifikalarıyla uzman insan kaynağına sahip olduğunu göstermiştir.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Mutluhan Otomotiv ekibi, 4600 m2 lik otomobil ve 500 m2 lik motorsiklet servisi ile, verdiği hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yatırımlarına devam etmeyi sürdürecektir

Mutluhan Honda Sayfamıza Gitmek İçin BURAYA Tıklayınız